portal osiedli, dzielnic i miast

Gdynia Babie Doły - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Siemirowice » Forum » Siemirowice cz. 21
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Siemirowice cz. 21

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 255, 256, 257 ... 261, 262, 263    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
irys5556 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Pią Mar 07, 2014 18:09
Posty: 1974
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Śro Kwi 11, 2018 10:55    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

Bronimy starych Siemirowiczań którzy są po rozrzuceni po całym kraju i nawet w świecie jeśli chodzi o post na fejsie - Siemirowice fani i przyjaciele bo tego za moich czasów nie było
My starzy Siemirowiczanie chętnie po wspominamy i po gadamy a współcześni są zamknięci w domu i wiecznie siedzą przy komputerze i to jest różnica - taki jest świat
stokrotka-58 
   

Bywalec


Wiek: 65
Dołączył: Sob Cze 22, 2013 10:47
Posty: 32
Skąd: Trojmiasto

PostWysłany: Śro Kwi 11, 2018 12:33    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

Mariusz! Uważasz że obrona "starych" Siemirowiczan polega według Ciebie" na biciu po gębie" nie znanej Tobie kobiety.Myslisz, że tego właśnie oczekują od Ciebie,ja też się do nich zaliczam.Widzisz teraz różnicę?A jak nie to gratuluję bezmyślności, stokrotka- 58.
irys5556 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Pią Mar 07, 2014 18:09
Posty: 1974
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Śro Kwi 11, 2018 19:39    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

Stokrotka 58 nie mam co z Tobą wojować i w cale nie będę może się za galopowałem a Ty znasz tą kobietę ale jeśli ktoś nie szanuje zwierząt to nie dla mnie człowiek bo każde zwierze tak jak my zasługujemy na poszanowanie czy to nie prawda jak myślisz chyba raz mi przyznasz rację
Jest tyle programów w tv mówiących o złym traktowaniu zwierząt najwięcej jest po wiadomościach w Uwadze na TVN chyba to oglądasz
Ja miałem pieska nigdy nie miał zimna nigdy nie chodził głodny zawsze miał ciepełko był kompany a nawet pozwalałem mu w nogach spać a grzał że cho cho
Pies czy kot czy nawet królik jest żywą istotą
irys5556 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Pią Mar 07, 2014 18:09
Posty: 1974
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Śro Kwi 11, 2018 19:53    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

Te zdjęcia mówią nam wszystko przyjrzyjmy im i zapamiętajmy to że zwierzęta trzeba traktować jak nas
Jeśli chodzi o przemoc jestem osobą bardzo wrażliwą bo żadna istota żywa nie zasługuje złego traktowania



mediumjz2m2s5547fd0b4482b2467464.jpg

mediumjz2m2s5547fd0b4482b2467464.jpg





b78fc92afa.jpeg

b78fc92afa.jpeg





1353878175_epaht5_600.jpg

1353878175_epaht5_600.jpg


irys5556 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Pią Mar 07, 2014 18:09
Posty: 1974
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Śro Kwi 11, 2018 19:55    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

Stokrotko 58 czy o to chodzi
irys5556 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Pią Mar 07, 2014 18:09
Posty: 1974
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Śro Kwi 11, 2018 19:59    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

Irek5576 napisał:
Heniu! Pewnie,ze wczoraj czytalem,ale co tu sie spodziewac po chorym czlowieku.Przeciez to nie pierwszy jego taki wpis ,jeszcze jeden damski bokser sie znalazl.Wszystko mozliwe bo Ty tam jeszcze pomieszkujesz i jestes blizej zrodla,moze i takie nawyki z domu wyniosl,ze "nie znana kobiete trzeba walic w gebe"-po prostu wstyd,pozdrowionka Irek.

Panie Irku ja NIE CHORY CZŁOWIEK bardzo mnie tu na forum przeprosić wypadało to zrobić bo pan mnie nie zna wcale więc proszę nie zabierać o mnie głosu i nie oceniać
Widzi pan jak pan źle traktuje człowieka to tym bardziej drugi człowiek tak samo traktuje jak inny
Ale i tak pan mnie nie usłucha znalazł się moralista
Irek5576 
   

Stały bywalec


Wiek: 114
Dołączył: Czw Sty 08, 2015 5:38
Posty: 87
Skąd: Polski

PostWysłany: Śro Kwi 11, 2018 20:40    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

Mariusz! Czy zdrowy na umysle mezczyzna na spolecznosciowym forum napisal by tak o nie znajomej kobiecie -Twoje slowa".. niech szlak trafi p.Agnieszke nie znam jej na pewno po gebie od mnie by dostala.." ???. Nie ocenialem sytulacji ,ktora tam sie wydarzyla,a wedlug mnie nie powinna wogole zaistniec lecz Twoj wpis,Irek.
irys5556 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Pią Mar 07, 2014 18:09
Posty: 1974
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 18:22    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

Moralista się znalazł jestem ciekawy czy Ty rzeczywiście jesteś dżentelmenem dla kobiet i dla innych ludzi może tak bo ja bym to nie powiedział bo swoich błędów nie widzisz a kogoś poucza - więc zakończmy tę głupią dyskusję - przyznaję się zagalopowałem - pozdrawiam
Irek5576 
   

Stały bywalec


Wiek: 114
Dołączył: Czw Sty 08, 2015 5:38
Posty: 87
Skąd: Polski

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 21:34    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

Mariusz! Widzisz,gdyby Heniu nie zauwazyl Twojego "kulturalnego" wpisu na fecebooku to znowu uszlo by Ci to plazem,a tak chociaz przyznales sie do ohydnego wpisu.Oczywiscie dla kobiet jestem dzentelmenem, ale juz dla " damskich bokserow niestety juz nie. Tak mnie rodzice wychowali,pozdrawiam Irek.
irys5556 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Pią Mar 07, 2014 18:09
Posty: 1974
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2018 7:51    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

Dobra nie dyskutujmy na ten temat dalej to pięknie że jesteś dżentelmenem dla kobiet a ja nie należę do damskich bokserów przyznam że czasem dobry jestem w tak zwanym pysku i tylko tyle - pozdrawiam
timo70 
   

Zaglądajacy


Wiek: 53
Dołączył: Nie Sty 12, 2014 11:01
Posty: 10
Skąd: Lębork

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 12:56    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

Czas zatrzymany w fotografii.


s2b.jpg

s2b.jpg





s13b.jpg

s13b.jpg





s7b.jpg

s7b.jpg


timo70 
   

Zaglądajacy


Wiek: 53
Dołączył: Nie Sty 12, 2014 11:01
Posty: 10
Skąd: Lębork

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 12:34    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

Czas zatrzymany w fotografii.


s3b.jpg

s3b.jpg





s10b.jpg

s10b.jpg




Ostatnio zmieniony przez timo70 dnia Wed May 16, 2018 10:26, liczba edycji: 1
dariusznu 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 66
Dołączył: Śro Lut 27, 2008 22:25
Posty: 270

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 23:56    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

Prosimy o jeszcze.
irys5556 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Pią Mar 07, 2014 18:09
Posty: 1974
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 19:20    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

To wszystko było za moich czasów w Siemirowicach prosimy jak prosi Darek o więcej takich zdjęć bo to archiwa samych Siemirowic
irys5556 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Pią Mar 07, 2014 18:09
Posty: 1974
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 18:09    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

Mamy wiosnę maj Siemirowice posiadają powietrze czyste bez zatruć i zadymienia więc z roślin polnych czy leśnych jak np szczaw zwyczajny można zjeść na surowo czy ugotować zupę z gotowanym jajkiem jak kiedyś gotowała moja mama
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szczaw_zwyczajny
I jest szczaw polny
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szczaw_polny
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zupa_szczawiowa
Kilka zdjęć tego szczawiu gdzie rósł w okolicach jeziora i na działkach



Rumex_acetosa_Sturm59.jpg

Rumex_acetosa_Sturm59.jpg





jtyjtjjtyj.png

jtyjtjjtyj.png





21080szczaw.wiki.cc.fot.jpg

21080szczaw.wiki.cc.fot.jpg


Odpowiedz do tematu Strona 256 z 263 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 255, 256, 257 ... 261, 262, 263    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama