portal osiedli, dzielnic i miast

Gdynia Babie Doły - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Siemirowice » Forum » Siemirowice cz. 21
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Siemirowice cz. 21

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, ... 261, 262, 263    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
szafran 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Lip 20, 2010 21:37
Posty: 154
Skąd: Sopot

PostWysłany: Sob Lut 09, 2013 10:01    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

rogerwaters napisał:
Proszę sobie wyobrazić, że student ostatniego roku historii UMK w Toruniu pisze pracę magisterską nt." Lotnictwa morskiego od 1945 roku w Polsce" i szuka informacji w internecie.


Wtedy zasugerowałbym zmianę tematu bo generalnie prawie wszystko zostało już bardzo dobrze opisane i przebadane przez historyków.

Proszę wybaczyć ale nie mogłem się powstrzymać Smile
jaobserwator
Forumowicz


Dołączył: Wto Paź 03, 2006 10:44
Posty: 112
Skąd: Universe

PostWysłany: Nie Lut 10, 2013 12:49    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

Dla tych, którzy mieszkają w gminie Cewice:

http://forum-lebork.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?p=587996#587996
Mariusz1962 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Wto Lis 30, 2010 20:57
Posty: 3496
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie Lut 10, 2013 14:23    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

szafran napisał:
rogerwaters napisał:
Proszę sobie wyobrazić, że student ostatniego roku historii UMK w Toruniu pisze pracę magisterską nt." Lotnictwa morskiego od 1945 roku w Polsce" i szuka informacji w internecie.


Wtedy zasugerowałbym zmianę tematu bo generalnie prawie wszystko zostało już bardzo dobrze opisane i przebadane przez historyków.

Proszę wybaczyć ale nie mogłem się powstrzymać Smile


Ja też popieram szafrana czy forum nie tylko zawiera informacje oficjalne , ale i też na forum można zamieścić swoje wspomnienia co forum staje się atrakcyjniejsze i bardziej dokładniejsze .
Bo wspomnienia mówią tę najprawdziwszą historię - tak widzę rolę forum , oczywiście poparte zdjęciami i filmikami
rogerwaters 
   

Forumowicz


Wiek: 50
Dołączył: Wto Lis 22, 2011 21:05
Posty: 109
Skąd: LV-426

PostWysłany: Nie Lut 10, 2013 15:36    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

Mariusz1962 napisał:
szafran napisał:
rogerwaters napisał:
Proszę sobie wyobrazić, że student ostatniego roku historii UMK w Toruniu pisze pracę magisterską nt." Lotnictwa morskiego od 1945 roku w Polsce" i szuka informacji w internecie.


Wtedy zasugerowałbym zmianę tematu bo generalnie prawie wszystko zostało już bardzo dobrze opisane i przebadane przez historyków.

Proszę wybaczyć ale nie mogłem się powstrzymać Smile


Ja też popieram szafrana czy forum nie tylko zawiera informacje oficjalne , ale i też na forum można zamieścić swoje wspomnienia co forum staje się atrakcyjniejsze i bardziej dokładniejsze .
Bo wspomnienia mówią tę najprawdziwszą historię - tak widzę rolę forum , oczywiście poparte zdjęciami i filmikami



Szafran, a ja nie sugerował bym zmiany tematu. Bo nie wszystko zostało już opisane i przebadane przez historyków. Jeśli by tak było zawód historyka nie miałby racji bytu, czego przykładem jest budowanie listy siemirowickich pilotów przez Mariusza. Proszę wybaczyć, ale nie mogłem się powstrzymać.
A Twoje wspomnienia Mariuszu nie uatrakcyjniają w większości przypadków tego forum i powodują, że nie jest "bardziej dokładne". Wprowadzasz chaos, mylisz fakty i dezorientujesz co niejednokrotnie wytknęli Ci inni użytkownicy forum. A to wszystko w niegramatycznej formie z masą błędów ortograficznych.
A propos wspomnień związanych z Siemirowicami. W Siemirowicach pierwszy raz zainteresowałem się płcią piękną. Mariusz, czy zgodnie z Twoją teorią o wspomnieniach "oczywiście poparte zdjęciami i filmikami" zacząć wklejać gołe babki? Rozumiesz żart i przytyk zarazem?

P.S. A ponieważ jestem wyrozumiałem moderatorem, pozwoliłem sobie utworzyć na forum Siemirowic wątek przeznaczony na wspomnienia Mariusza nie związane z Siemirowicami pod tym adresem: http://gdynia-babie-doly.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?t=95321


Ostatnio zmieniony przez rogerwaters dnia Sun Feb 10, 2013 15:45, liczba edycji: 1
Mariusz1962 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Wto Lis 30, 2010 20:57
Posty: 3496
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie Lut 10, 2013 15:40    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

jaobserwator napisał:
Dla tych, którzy mieszkają w gminie Cewice:

http://forum-lebork.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?p=587996#587996

Czyżby propozycja na dwutygodniowe ferie zimowe dla młodzieży szkolnej .
Widać , że gmina Cewice bardzo ładnie dba o swoich mieszkańców - moje gratulacje .
Pamiętam , że w latach 70- tych w klubie garnizonowym w Siemirowicach były organizowane podczas tych ferii różne konkursy .
Jednym z takich konkursów jakim ja brałem udział to konkurs plastyczny .
A prawdopodobnie umiałem nie żle rysować to więc wygrałem I miejsce , gdzie w nagrodę dostałem pióro wieczne
Mariusz1962 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Wto Lis 30, 2010 20:57
Posty: 3496
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie Lut 10, 2013 15:44    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

rogerwaters napisał:
Mariusz1962 napisał:
szafran napisał:
rogerwaters napisał:
Proszę sobie wyobrazić, że student ostatniego roku historii UMK w Toruniu pisze pracę magisterską nt." Lotnictwa morskiego od 1945 roku w Polsce" i szuka informacji w internecie.


Wtedy zasugerowałbym zmianę tematu bo generalnie prawie wszystko zostało już bardzo dobrze opisane i przebadane przez historyków.

Proszę wybaczyć ale nie mogłem się powstrzymać Smile


Ja też popieram szafrana czy forum nie tylko zawiera informacje oficjalne , ale i też na forum można zamieścić swoje wspomnienia co forum staje się atrakcyjniejsze i bardziej dokładniejsze .
Bo wspomnienia mówią tę najprawdziwszą historię - tak widzę rolę forum , oczywiście poparte zdjęciami i filmikami



Szafran, a ja nie sugerował bym zmiany tematu. Bo nie wszystko zostało już opisane i przebadane przez historyków. Jeśli by tak było zawód historyka nie miałby racji bytu, czego przykładem jest budowanie listy siemirowickich pilotów przez Mariusza. Proszę wybaczyć, ale nie mogłem się powstrzymać.
A Twoje wspomnienia Mariuszu nie uatrakcyjniają w większości przypadków tego forum i powodują, że nie jest "bardziej dokładne". Wprowadzasz chaos, mylisz fakty i dezorientujesz co niejednokrotnie wytknęli Ci inni użytkownicy forum. A to wszystko w niegramatycznej formie z masą błędów ortograficznych.
A propos wspomnień związanych z Siemirowicami. W Siemirowicach pierwszy raz zainteresowałem się płcią piękną. Mariusz, czy zgodnie z Twoją teorią o wspomnieniach "oczywiście poparte zdjęciami i filmikami" zacząć wklejać gołe babki? Rozumiesz żart i przytyk zarazem?

Nie o to mi tu chodzi tylko jak wyżej pisałem to muszą być przemyślane wspomnienia gdzie nadają się pokazania publicznego - ja tak to rozumiem
rogerwaters 
   

Forumowicz


Wiek: 50
Dołączył: Wto Lis 22, 2011 21:05
Posty: 109
Skąd: LV-426

PostWysłany: Nie Lut 10, 2013 15:47    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

"Nie o to mi tu chodzi tylko jak wyżej pisałem to muszą być przemyślane wspomnienia gdzie nadają się pokazania publicznego - ja tak to rozumiem"

Ależ moje wspomnienia o ładnych kobietach są jak najbardziej przemyślane i dotyczą Siemirowic bo tam się wszystko zaczęło (wiesz - okres dojrzewania). A potencjalne zdjęcia kobiet, które mogę wkleić nadają się do "pokazania publicznego" - wiesz.. będą w bieliźnie.
Mariusz1962 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Wto Lis 30, 2010 20:57
Posty: 3496
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie Lut 10, 2013 15:54    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

Wiesz co rogerwartes Ciebie od urodzenia chyba nie było w Siemirowicach , a myśmy byli .
Dobra jest ok .
Ale tak się zastanawiam czy coś się działo w Siemirowicach w latach 80- tych chyba nic bo to osiedle chyliło się ku upadkowi
Ty bronisz swego , a ja swego .
I wiesz co Tobie jeszcze napiszę , że wczoraj dostałem e-malia bardzo krytykującego to forum .
Bo ta osoba , która przegląda różne fora to nigdy się nie spotkała z takim chamskim docinaniem tu na forum .
I tak jest na prawdę nikt się nie kłóci z Tobą tak jak ja i to jeszcze publicznie na forum
Co myślałeś , że złapałeś już władzę i że Tobie wszystko można .
O NIE OD TEGO JEST NAJWYŻSZA WŁADZA - BO ADMINISTRATOR I TO TRZEBA NIESTETY PAMIETAĆ.
Popatrz na inne fora czy to nie obniża naszego forum - chyba tak , bo jak by tego nie było to zobacz ile by ludzi zaglądało tu na forum .
Wstydźmy się tego .
Mariusz1962 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Wto Lis 30, 2010 20:57
Posty: 3496
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie Lut 10, 2013 16:05    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

rogerwaters napisał:
"Nie o to mi tu chodzi tylko jak wyżej pisałem to muszą być przemyślane wspomnienia gdzie nadają się pokazania publicznego - ja tak to rozumiem"

Ależ moje wspomnienia o ładnych kobietach są jak najbardziej przemyślane i dotyczą Siemirowic bo tam się wszystko zaczęło (wiesz - okres dojrzewania). A potencjalne zdjęcia kobiet, które mogę wkleić nadają się do "pokazania publicznego" - wiesz.. będą w bieliźnie.

To Twoja osobista rzecz zrobisz jak zechcesz ja się tu nie wtrącam to Twój problem - chyba się tu w tej kwestii rozumiemy
rogerwaters 
   

Forumowicz


Wiek: 50
Dołączył: Wto Lis 22, 2011 21:05
Posty: 109
Skąd: LV-426

PostWysłany: Nie Lut 10, 2013 16:06    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

Mariusz1962 napisał:
Wiesz co rogerwartes Ciebie od urodzenia chyba nie było w Siemirowicach , a myśmy byli .
Dobra jest ok .
Ale tak się zastanawiam czy coś się działo w Siemirowicach w latach 80- tych chyba nic bo to osiedle chyliło się ku upadkowi
Ty bronisz swego , a ja swego .
I wiesz co Tobie jeszcze napiszę , że wczoraj dostałem e-malia bardzo krytykującego to forum .
Bo ta osoba , która przegląda różne fora to nigdy się nie spotkała z takim chamskim docinaniem tu na forum .
I tak jest na prawdę nikt się nie kłóci z Tobą tak jak ja .
Co myślałeś , że złapałeś już władzę i że Tobie wszystko można .
O NIE OD TEGO JEST NAJWYŻSZA WŁADZA - BO ADMINISTRATOR I TO TRZEBA NIESTETY PAMIETAĆ.
Popatrz na inne fora czy to nie obniża naszego forum - chyba tak , bo jak by tego nie było to zobacz ile by ludzi zaglądało tu na forum .
Wstydźmy się tego .




1. Od urodzenia do ubiegłego roku w Siemirowicach bywam każdego lata - więc nie masz racji.
2. Dostaję e-maile od użytkowników forum Siemirowic, które pochwalają moje działania służące nadzorowania merytorycznej wartości forum. Wspomina się w tych wiadomościach, że na forum Babich Dołów, też jesteś "uprzykrzającym" użytkownikiem.
3. Ja się z Tobą nie kłócę, tylko usiłuję zwalczać Twoje niezrozumienie dla regulaminu forum.
4. Ja Ci chamsko nie docinam na forum, nie nazywam Cię np. "szczeniakiem" tak jak Ty mnie nazwałeś.
5. Wstydź się tego.
6. Jeśli masz jakieś uwagi do mojego działania i czujesz się "napastowany" możesz zawsze zwrócić się do właściciela forum ze skargą. Pisz na adres: forum@mojeosiedle.pl i nie omieszkaj podzielić się odpowiedzią.
7. Jeśli masz jakieś pretensje osobiste do mojej osoby, pisz na mój prywatny adres. Publikując komentarze nt mojego działania na forum publicznym udowadniasz za każdym razem, że mam rację.
8. Nie mam parcia na władzę, tylko na porządek a mogę tyle na ile uprawnia mnie regulamin (którego nie znasz).
9. Administrator jest właścicielem forum i nie jest zobowiązany do jego moderacji. Poniekąd jego reprezentantem jest Moderator, którym jestem
10. Pozdrawiam.
Mariusz1962 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Wto Lis 30, 2010 20:57
Posty: 3496
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie Lut 10, 2013 16:12    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

Dobrze niech tak pozostanie , a użytkownicy internetu ocenią .
Dajmy im wolną rękę
Jeśli chodzi o błędy ortograficzne jak wyżej napisałeś to już ich nie robię bo pisząc post już nie mam podkreśleń na czerwono - i tu się mylisz
rogerwaters 
   

Forumowicz


Wiek: 50
Dołączył: Wto Lis 22, 2011 21:05
Posty: 109
Skąd: LV-426

PostWysłany: Nie Lut 10, 2013 16:14    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21


Cieszę się z Twoich postępów. A Użytkownicy forum już oceniają pisząc do mnie wiadomości z podziękowaniami za pracę nad forum. Pamiętaj o skardze na mnie, którą masz wysłać do Administratora na mnie. Pisz na forum@mojeosiedle.pl
Mariusz1962 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Wto Lis 30, 2010 20:57
Posty: 3496
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie Lut 10, 2013 16:41    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

Nie muszę bo już się rehabilitujesz co do mej osoby są przykłady ku temu .
Aby z Tobą dobrze współpracować to nie publicznie się przygryzajmy się .
A będzie ok .
Pamiętaj jedno ze mną co za dużo to nie zdrowo
Chyba oczekiwałeś , z mej strony , że Ciebie pochwalę .
Tak jeśli na to za służysz a ostatnio za służyłeś .
Tylko nie potrzebne to było co jest na poprzednich stronach .
A za co Ciebie pochwalam to się domyślisz
rogerwaters 
   

Forumowicz


Wiek: 50
Dołączył: Wto Lis 22, 2011 21:05
Posty: 109
Skąd: LV-426

PostWysłany: Nie Lut 10, 2013 17:15    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

Mariusz, nie pochlebiaj sobie, a Twoje "pochwały" wobec mnie zachowaj dla siebie, nie robią na mnie wrażenia. I na przyszłość jeśli masz jakiekolwiek uwagi, pretensje do moich działań, śmiało pisz do Administratora forum.
Swoje wspomnienia nie związane z Siemirowicami publikuj w specjalnym wątku: http://gdynia-babie-doly.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?t=95321 ich publikacja na forum głównym Siemirowic lub jeśli będą w subiektywnym moim odczuciu nie dotyczyły tematu Siemirowic będą kasowane. To, że nie rozumiesz obowiązujących tu reguł jest Twoim problemem, nie moim. Na tym kończę dyskusję z Tobą nt Twojego (nie)stosowania się do regulaminu forum.
aska56 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 67
Dołączył: Sob Mar 01, 2008 17:26
Posty: 394
Skąd: wejherowo

PostWysłany: Nie Lut 10, 2013 17:20    Temat postu: Re: Siemirowice cz. 21

kormoran56 napisał:
„Lotniczy Puck”, poświęconej historii polskich skrzydeł nad Bałtykiem.Tytuł książki wskazuje na Puck jako miejsce kluczowe dla historii lotnictwa morskiego w Polsce. To właśnie w Pucku 1 lutego 1920 r. żołnierze I Batalionu Morskiego zajęli istniejącą od 1911/1912 r. niemiecką bazę wodnosamolotów. W lipcu 1920 roku powstała Baza Lotnictwa Morskiego, a w 1923 jednostkę przekształcono w Morski Dywizjon Lotniczy. Bazujące w Pucku hydroplany z biało-czerwonymi znakami pełniły służbę nad Bałtykiem do września 1939 r., kiedy to Puck stał się pierwszą polską bazą lotniczą bombardowaną przez niemieckie lotnictwo. Puccy piloci, pomimo przygniatającej przewagi liczebnej i technicznej wroga zdołali wykonać kilka zadań, wśród których znalazł się nawet nocny atak na Gdańsk. Kolejne naloty Luftwaffe zniszczyły jednak nieliczne samoloty i 8 września Dywizjon został rozwiązany. Podczas okupacji baza w Pucku była wykorzystywana przez szkołę lotniczą Luftwaffe. Epilogiem historii lotniczego Pucka był okres 1946-50, kiedy stacjonował tu klucz łącznikowy Dowództwa Marynarki Wojennej.



W nawiązaniu do tematu poruszonego przez Kormorana56 :lotnictwo -Puck załączam zdjęcie pomnika poświęconego lotnikom.Zdjęcie zrobiłam dziś w Pucku będąc tu z okazji Zaślubin Polski z Morzem.
Cytuję Kormorana,żeby kłócący się na forum Panowie,wiedzieli czego mój wpis dotyczy.
Łączę serdeczne pozdrowieniaSmile



102_7324.jpg

102_7324.jpg


Odpowiedz do tematu Strona 2 z 263 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, ... 261, 262, 263    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama