portal osiedli, dzielnic i miast

Gdynia Babie Doły - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Babie Doły - tematy lotnicze, wojskowe » Forum » MiGi - 21 na Babich Dołach
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

MiGi - 21 na Babich Dołach

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Rewa
Gość





PostWysłany: Śro Cze 28, 2006 14:36    Temat postu: MiGi - 21 na Babich Dołach

Witam, Nie wiedziałam, ze takie forum działa u nas w Okolicy - jestem mieszkanką Rewy od lat. Obesrwuję samoloty też od lat. Wiem na temat lotniska i jego życia dość dużo. Jako stosunkowo młoda osoba pamietam dostawy MiGów PFM czy później MF czy BIS. Z racji rodziny , która cała pracowała i do niedawna jeszcze aktywnie działa na BD miałam to na codzień. Wiele opowieści faktów czy zdjęć mam w głowie i w domu więc może sie tutaj przydam na forum. Chętnie się podzile informacjami, pogłębie wiedzę czy zbiory foto z Babich Dołów. Dziś praca zawodowa nie pozwala mi na czynną i aktywną penetrację lotniska w BD czy innych ale od czasu do czasu uczestnicze w lotach w Malborku czy w Świdwinie. Czasem zapędzamy się dalej na południe. Zawsze mam aparat przy sobie i często cykam zdjęcia, zresztą od lat. Mam pytanie czy teraz jeszcze BISy są na lotnisku po wycofaniu - wiem , ze jak je ostatni raz widziałam to stały w chronach zaplombowane i miały pajęczyny i pleśń na kabinach - szkoda co się teraz z nimi dzieje - nie moge podjechać na lotnisko bo mieszkam obecnie 400 km od Babich Dołó - takie życie taka praca . Pozdrawiam !!!
Nico
Gość





PostWysłany: Śro Lip 05, 2006 9:34    Temat postu: Re: MiGi - 21 na Babich Dołach

Witam, Bardzo fajnie by było usłyszeć coś nowego z życia dawnej eskadry czy pułku. W razie czego zapraszam na forum. Chętnie dowiemy się coś wiecej. Mało tego może coś do fotografi trafi nowego - starego - bo wiem , że cos takiego na pewno jest w Pani posiadaniu .

Pozdrawiam !
Podglądacze?
Gość





PostWysłany: Śro Lip 12, 2006 19:19    Temat postu: Re: MiGi - 21 na Babich Dołach

Chłopaki z B-D! Co dzień, najpierw po południu Sokół, a teraz o 19:20 ten duży helikopter lata nam nad blokami na Oksywiu. Co Wy tu podglądacie? Laski w wanienkach? Laughing
abbs
Gość





PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 7:22    Temat postu: Re: MiGi - 21 na Babich Dołach

Wiesz jakie mają fajne te..^#$#%$...Smile)))))
Kobiałki
Gość





PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 9:19    Temat postu: Re: MiGi - 21 na Babich Dołach

No tak, "kobiałek" się kumotrom zachciało? Laughing Laughing Laughing
abbs
Gość





PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 12:09    Temat postu: Re: MiGi - 21 na Babich Dołach

No z powietrza to jeszcze nie pie.....*&^$$^
Jacek G
Gość





PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 13:31    Temat postu: Re: MiGi - 21 na Babich Dołach

Witam Szukam zdjęć samolotów Lim i MiG z dawnych czasów. Nie tylko z Gdynii ale innych jednostek. Kupię, wymienię (inna forma). Zdjęcia mogąbyś poskanowane w dużej rozdzielczości albow oryginałach. Czekam na odezew.
na stronie...
Gość





PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 11:04    Temat postu: Re: MiGi - 21 na Babich Dołach

Ze strony:
http://lotnictwo.net/foto.php?id=118891
między innymi:
krzysiek70
VIP


Dołączył: Sob Lip 15, 2006 12:39
Posty: 1367

PostWysłany: Sob Lip 15, 2006 13:14    Temat postu: Re: MiGi - 21 na Babich Dołach

witam serdecznie sam jestem wielkim milosnikiem naszego wspanialego lotnictwa wojskowego a serce zawsze bilo do babich dolow z racji tego ze nie daleko mieszkam i widzialem naprawde wspaniale rzeczy jakie oni robili na 21 i nie tylko! moze macie jakies fajne fotki 21 i nie tylko ja sie tez odwdziecze pozdrawiam i czekam na odzew
Gdyński
Gość





PostWysłany: Sob Lip 15, 2006 13:39    Temat postu: Re: MiGi - 21 na Babich Dołach

Spójż do tematu -> "WKLEJKI" FOTOGRAFII, tam umieszczamy ciekawe zdjęcia. Jeśli jakieś masz to podziel sie z nami.
Pozrdawiam!
krzysiek70
VIP


Dołączył: Sob Lip 15, 2006 12:39
Posty: 1367

PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 12:46    Temat postu: Re: MiGi - 21 na Babich Dołach

hej jacek a jakie zd czy skany bys chcial i co konkretnie by cie interesowalo napisz i daj znac mi postaram sie cos wygrzebac dla ciebie mam tego troszke!
krzysiek70
VIP


Dołączył: Sob Lip 15, 2006 12:39
Posty: 1367

PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 13:06    Temat postu: Re: MiGi - 21 na Babich Dołach

co do naszych 21 stoja sobie juz przez wszystkich zapomniane a szkoda bo mozna bylo z 2 utrzymac w stanie i pokazywac co jakis czas na imprezach sw.jednostki i wierze ze sa ludzie ktorzy chetnie jescze teraz by to zrobili by cos uratowac z tego co było a tak marnieje to Sad bardzo ładnie to robi teraz minsk mazowiecki sciagajac do siebie samoloty ktore latały u nich i nie tylko napewno co nie ktorzy wiedza ze sciagneli do siebie nasza szparke 9233 ! a czy my nie moglibysmy zrobic tak jak oni? pozdrawiam wszystkich!
Jacek G
Gość





PostWysłany: Pon Lip 17, 2006 10:58    Temat postu: Re: MiGi - 21 na Babich Dołach

Mam tego troszke z lat 70tych głownie MFy. Jeśli miałby ktoś cos podobnie fajnego do zaoferowania chętnie wymienię. Bądź odkupię - kolekcjonujemy z synem i każdy z nas sie prześciga co załatwi więcej i co jest fajniejsze. Nasz korzenie to zawsze lotnictwo od początku lat 60tych więc stąd te zainteresowania. Pozdrawiam
Misiek - Witomino
Gość





PostWysłany: Pon Lip 17, 2006 11:07    Temat postu: Re: MiGi - 21 na Babich Dołach

Oooo ja mam coś dla was, mogę odsprzedać - mam to po starym - cały album duży. Dawajcie propozycje. Są jakieś Limy i migi 21 jakieś rakiety zdjęcia wybrzeża itd Jeden już sprzedałem jakiemuś fanatykowi jak ktos da rozsądną cenę sprzedam ale album sobie zostawię a zdjęcia zabierzcie. Heayh
kapija 
   

VIP


Dołączył: Sob Maj 27, 2006 19:48
Posty: 7459
Skąd: Babie Doły

PostWysłany: Pon Lip 17, 2006 13:13    Temat postu: Re: MiGi - 21 na Babich Dołach

Do Miśka z Witomina!
Weź wstaw 2-3 zdjęcia Mig-ów 21 tak aby widać było numery na tym forum/tam gdzie fotki zdjęć/.Zobaczymy co to jest ,za ile i czy warto.Podaj chociaż datę wykonania tych zdjęć i czy jest to 34 plm OPK.Pozdrawiam!!!
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama