portal osiedli, dzielnic i miast

Gdynia Babie Do³y - Forum

Pogaduchy z s±siadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Babie Do³y - tematy lotnicze, wojskowe » Forum » "WKLEJKI" FOTOGRAFII cz. 14
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat     

"WKLEJKI" FOTOGRAFII cz. 14

Id¼ do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... , 13, 14, 15    Nastêpna     Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    
Autor Wiadomo¶æ
mirasekkk
Go¶æ





PostWys³any: Wto Cze 22, 2010 15:31    Temat postu: Foto

Very HappyCala przyjemnosc po mojej stronie, naprawde podziwiam panskie zainteresowania i trudno mi wypowiadac sie jako laikowi ale porownujac moja byla prace na morzu a lotnictwo to dzieli mnie przepasc od piekna samolotow bojowych mimo ze mam ponad 200 lotow samolotami {przeloty na statki} pasazerskimi w tym 23 razy helikopterami na platforme wiertnicza lub na statek..Ale samolot klasy pasazer a samolot bojowy to nie to samo ...zawsze bylem pelen podziwu dla pilotow jednostek bojowych i ich odwagi ,brawury.... Exclamation Very Happy Smile Embarassed


1a.jpg

1a.jpg





1.jpg

1.jpg





003.jpg

003.jpg


mirasekkk
Go¶æ





PostWys³any: Wto Cze 22, 2010 15:39    Temat postu: cdn

Very Happy SmilePrzepraszam ze osmielam sie wstawiac fotki na Pana forum...ale to tylko dlatego ze naprawde robia te samoloty piekne wrazenie a ostatnia fotka ktora pan wstawil jest naprawde urocza szczegolnie kolorystka...i odpowiednie swiatlo i cala gama barw...


dsc4196mdb5.jpg

dsc4196mdb5.jpg





DSC_1901.JPG

DSC_1901.JPG





DSC_1507.JPG

DSC_1507.JPG


mirasekkk
Go¶æ





PostWys³any: Wto Cze 22, 2010 15:42    Temat postu: foto

Very Happy Cool Laughing


IMGP8029.jpg

IMGP8029.jpg





IMGP8231.jpg

IMGP8231.jpg





IMGP8353.jpg

IMGP8353.jpg


mirasekkk
Go¶æ





PostWys³any: Wto Cze 22, 2010 15:47    Temat postu: foto -finish

Confused Very Happy Smile Laughing Cool


DSC_1760.JPG

DSC_1760.JPG





DSC_1935.JPG

DSC_1935.JPG





1b.jpg

1b.jpg


mirasekkk
Go¶æ





PostWys³any: Wto Cze 22, 2010 16:02    Temat postu: koniec

Crying or Very sad Embarassed Very HappyZastanawiam sie jaka jest prawda o naszych samolotach bojowych jak to wyglada faktycznie???W polskiej armii s³u¿y jeszcze sporo tych samolotów. Ponoæ a¿ 32 sprawne MIG-i lataj± nad naszymi g³owami.

Wesz³y do s³u¿by w roku 1989 a okres ich eksploatacji producenci, czyli Rosjanie, wyznaczyli na 25 lat. Zbli¿a siê wiêc dla polskich wojskowych pora, w której trzeba bêdzie podj±æ decyzjê – czy kupiæ nowe samoloty na miejsce MIG-ów, czy doposa¿yæ te ju¿ lataj±ce.??? Question ZalamanyRaz jeszcze zycze sukcesów w fotografi lotnictwa i udanych lotow fotograficznych...Pozdrawiam ,dziekuje za pozwolenie wyrazenia swojej skromnej opini na Pana foto-forum..i przepraszam za zbyt moze obszerne "streszczenia"..M.S



229307.jpg

229307.jpg





420841bd0016c5c94a91a402.png

420841bd0016c5c94a91a402.png





dsc4905ft2.jpg

dsc4905ft2.jpg


pg
Sta³y bywalec


Do³±czy³: ¦ro Sie 23, 2006 19:40
Posty: 83

PostWys³any: Wto Cze 22, 2010 22:56    Temat postu: Re: "WKLEJKI" FOTOGRAFII cz. 14

Dzieki Ptaku, piêkne klimatyczne foty
RobertS 
   

Bywalec


Do³±czy³: Czw Kwi 03, 2008 22:49
Posty: 43

PostWys³any: ¦ro Cze 23, 2010 0:54    Temat postu: Re: "WKLEJKI" FOTOGRAFII cz. 14

anno 1989...



Ptaku 
   

VIP


Do³±czy³: ¦ro Lis 29, 2006 6:36
Posty: 565
Sk±d: Polska

PostWys³any: ¦ro Cze 23, 2010 7:39    Temat postu: Re: "WKLEJKI" FOTOGRAFII cz. 14

Proszê.

A co do naszych MiGów-29 to wg tego co wiem maj± latac do 2029 roku. Nie wiem czy dojdzie do tej modernizacji planowanej od kilku lat ale jestem dobrej mysli.

W najgorszym wypadku, pierwsze MiGi wyjd± ze s³uzby w 2017 roku.... ale my¶lê, ¿e damy radê. Oby tylko wkoñcu podpisali papiery na modernizacjê tych maszyn. Nie jest to jaka¶ niewiadomo jaka modernizacja ale zdecydowanie zwiêkszy mozliwo¶ci naszych MiGów.

W za³±czniku - klimatyczne zdjêcie ale troszkê inne.



668899.jpg

668899.jpg


mirasekkk
Go¶æ





PostWys³any: ¦ro Cze 23, 2010 10:35    Temat postu: MIGI-Polskie MiG-i-29 w Izraelu?

Laughing Przyznam ze ta ostatnia fotka robi wrazenie....!!! jest naprawde piekna ,ten mrok i pelna bojowosc maja swoja wymownosc....A wracajac do tematu MiG29,Kiedys przy okazji jakiejs dyskusji -dowiedzialem sie ze ze nasze "29" pojechaly kiedys na testy do Izraela??? "Polish AF MiG-29 during a flight-test in Israel, in the mid-1990s"Niby chodzilo o wspolne cwiczenia Izraelsko-Polsie?Na to ¿e mog± to
byæ nasze maszyny wskazywac mialy zamalowane znaki na statecznikach , ale je¶li s± to Polskie maszyny i by³y to jakie¶ wspólne æwiczenia to po jak± cholere zamalowali nasze znaki.????Bo nasze by³y niekoszerne Zalamany Z³y Question A moze mialo to byc tak?Szachownice zostaly zamalowane bo samoloty mialy sluzyc jako zwierzyna lowna
dla F-16,a nikt nie bedzie bral na cel polskiego samolotu....nawet koszerni.?? Zdegustowany Ale zostawiam ten temat dla kompetentnych osob to nie moja dziedzina ale lubie popatrzec na piekno i bojowosc wojskowych samolotow szczegolnie z naszymi barwami Polski.A wracajac do tematu modernizacji MiG.. Czy systemy kierowania ogniem tez sa wymienione ? Jakie uzbrojenie NATOwskie mozna podwiesic pod nie w tej chwili ? Czy maja oswietlacze laserowe...?wmontowano im jakas nowa
elektronike. ?A jak ma sie to z czesciami zamennymi??ponoc Polska nie moze kupowac od Rosji czesci zamiennych do znajdujacych sie na
wyposazeniu lotnictwa migow 29, trudnosci sa tez w tym wzgledzie z zakupami na Ukrainie, stad "kanibalizuje" czesc posiadanych przez siebie maszyn tego typu. Czy chociaz kupujemy z Ukrainy uzbrojenie do tych maszyn? Exclamation QuestionI nasuwa mi sie pytanie czy jest prawda {przepraszam za dociekliwosc} czy kiedykolwiek byla jakas interwencja polskich MIG-29 na Litwie....lub... Question Exclamation Mr. Green Pozdrawiam ...M.S.



Polskie Orly.jpg

Polskie Orly.jpg





niemiecki MiG.jpg
 Opis:
Ktory to ten niemiecki MiG, mam nadzieje ze ten mniejszy??wunderwaffe

niemiecki MiG.jpg


Ptaku 
   

VIP


Do³±czy³: ¦ro Lis 29, 2006 6:36
Posty: 565
Sk±d: Polska

PostWys³any: ¦ro Cze 23, 2010 12:10    Temat postu: Re: "WKLEJKI" FOTOGRAFII cz. 14

Uffff duzo pytañ jak na jeden raz. Postaram siê powolutku odpisaæ:
Polskie MiGi nie by³y modernizowane tylko lekko doposa¿ane.
W Izraelu by³y samoloty na testach a nie na æwiczeniach ale to TAJNE - wyniki tych testów i walk powietrznych tak¿e s± tajne, ale ... z tego co wiem nie by³o tak ¼le. Bynajmniej lepiej to wysz³o znacznie jak na tych testach niemieckich z Tornadami i F-4.
Co do sprawdzania naszych MiGów przez samoloty Rosyjskie podczas pe³nienia s³uzby na Litwie by³y przes³aniki ale to tak¿e ponoc tajne.
Oby nie trzeba by³o tego sprawdzaæ...



666666.jpg

666666.jpg


Kermit75 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 49
Do³±czy³: ¦ro Wrz 05, 2007 19:09
Posty: 320
Sk±d: Gdynia-Oksywie

PostWys³any: ¦ro Cze 23, 2010 14:05    Temat postu: Herkules

Very Happy


22062010.jpg

22062010.jpg


10277464
mirasekkk
Go¶æ





PostWys³any: ¦ro Cze 23, 2010 14:22    Temat postu: Gdyñska Brygada Lotnictwa Marynarki Wojennej

dziekuje za odpowiedz...przepraszam jezeli popelnilem nietakt ale w dzisiejszych czasach to duzo sie nie" :: ukryje" Question Very Happy"Reszta jest milczeniem"...A wracajac do tematyki lotnictwa to nalezaloby chyba pochwalic Gdynska Brygade Lotnictwa Marynarki Wojennej.Gdyñska Brygada Lotnictwa Marynarki Wojennej jest jednym z trzech zwi±zków taktycznych morskiego Rodzaju Si³ Zbrojnych. Na wyposa¿eniu eskadr brygady stacjonuj±cych na lotniskach w Gdyni Babich Do³ach, Dar³owie i Siemirowicach znajduje siê obecnie 40 statków powietrznych. S± to samoloty patrolowo – rozpoznawcze An-28B1R i An-28B1RM Bis, samoloty monitoringu ekologicznego An-28E, samoloty transportowe An-28TD, ¶mig³owce zwalczania okrêtów podwodnych Mi-14P£, ¶mig³owce pok³adowe SH-2G, ¶mig³owce ratownicze Mi-14PS i W-3RM „Anakonda”, ¶mig³owce transportowe Mi-17 i W-3T oraz ¶mig³owce Mi-2. Ze wzglêdu na swoj± specyfikê jest to jedyny lotniczy zwi±zek taktyczny wyspecjalizowany w poszukiwaniu, ¶ledzeniu i niszczeniu okrêtów podwodnych, rozpoznaniu i wskazywaniu celów nawodnych oraz prowadzeniu dzia³añ ratowniczych nad obszarami morskimi.Trzeba przyznac ze jest to godne pochwaly majac taki sprzet i ludzi oddanych idei ratownictwa... Very Happy A na marginesie MiG..to mysle jako" laik" ze moja teoria jest taka:Rz±d chce utrzymaæ MiGi w linii conajmniej do 2020 roku , by odci±gn±æ nieco w czasie planowany na 2012 r. przetarg na nastêpne my¶liwce wielozadaniowe.Dziêki temu bêdzie mo¿na kupiæ F-35? A to czy ten interes jest op³acalny to rzecz do rozwa¿enia. Osobi¶cie
mam spore w±tpliwo¶ci. Question PozdrawiamM.S


. Question
Ptaku 
   

VIP


Do³±czy³: ¦ro Lis 29, 2006 6:36
Posty: 565
Sk±d: Polska

PostWys³any: ¦ro Cze 23, 2010 16:49    Temat postu: Re: "WKLEJKI" FOTOGRAFII cz. 14

Osobi¶cie mocno w to w±tpie, ¿e F-35 w ci±gu 20 lat trafi± do Polski... Prêdziej dokupimy F-16 ni¿ F-35 bêd± na stanie jakie¶ eskadry od 1 lipca Bazy//.-)
mirasekkk
Go¶æ





PostWys³any: ¦ro Cze 23, 2010 18:07    Temat postu: F-16.F35

Tak tez myslalem ze predzej beda to maszyny F-16 ale jak na nasze potrzeby to wystarczajaco Question jesli bedzie obowiazywal czas pokoju.... Zalamany Very Happy Widze fotke Herkulesa to tez ciekawa maszyna,Je¶li chodzi o mo¿liwo¶ci transportowe na potrzeby naszych kontygentow .Herkulesy zapewni± transport lotniczy na odpowiednie odleg³o¶ci, w odpowiednim czasie.Z tego co wiem to ponoc samoloty Herkules maj± s³u¿yæ naszym Si³om Zbrojnym przez kolejne 20 lat.? Si³y Powietrzne bêd± mia³y do dyspozycji 11 samolotów CASA oraz 5 samolotów C-130E.?Tyle tylko ze pierwsze samoloty C-130E wesz³y do s³u¿by w 1962 roku?. i wersja ta, w odró¿nieniu od wcze¶niejszych, posiada charakteryzuje siê wyd³u¿eniem zasiêgu samolotu a tak¿e wzrostem ud¼wigu. Ponadto zosta³a wyposa¿ona w zbiorniki paliwa o pojemno¶ci 5150 litrów i mocniejsze silniki Allison T-56-A-7A. Wzmocniono strukturê p³atowca oraz zastosowano nowocze¶niejsz± awionikê.Oby sluzyly naszym pilotom zgodnie z oczekiwaniami....Pozdrawiam dzieki za odp.M.S
Ptaku 
   

VIP


Do³±czy³: ¦ro Lis 29, 2006 6:36
Posty: 565
Sk±d: Polska

PostWys³any: Pi± Cze 25, 2010 6:50    Temat postu: Re: "WKLEJKI" FOTOGRAFII cz. 14

I co¶ na dzi¶


DSC_18690.jpg

DSC_18690.jpg


Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 14 z 15 Id¼ do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... , 13, 14, 15    Nastêpna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat


 
Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Mo¿esz zmieniaæ swoje posty
Mo¿esz usuwaæ swoje posty
Mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Forum Gdañsk

  

osiedla Gdañska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Pla¿y Arkoñska Astra Park Atrium Gdañskie Audiopolis Aura Gdañsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka B³êkitna Kaskada Braci Majewskich Brêtowska Brama Browar Gdañski Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery K±ty Cztery Oceany Cztery Pory Roku D³uga Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potêgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczêdne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpañskie Hokejowa Horyzont Jab³oniowa (INPRO) Jab³oniowa (PB Kokoszki) Jab³oniowy Sad Jary Jasieñ Jasieñ Park Jaworzniaków Jednoro¿ca (Wroñski) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasieñ Jod³owy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Mot³aw± Kamienice Nad Strzy¿± Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kie³pino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryszta³owe Kwarta³ Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce £ostowice Maciejka Maækowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Mi³e Mi³e Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze My¶liwska 17 My¶liwska Park My¶liwski Stok My¶liwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wod± Nadmorski Dwór Neptun Park Nied¼wiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja My¶liwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Piêciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Po³udniowe Pomarañczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta ¯bik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina S³oneczna Dolina S³oneczna Morena S³oneczne S³oneczne Wzgórza S³oneczniki Smêgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Che³m Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 ¦w. Wojciech ¦wierkowe ¦wiêtokrzyskie ¦wiêtokrzyskie (PB EKO) ¦wirskiego Trzy Dêby Trzy ¯agle Uje¶cisko Vivaldiego Wie¿a Leszka Bia³ego Wie¿ycka Wie¿ycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wisz±ce Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za S³oneczn± Bram± Zabornia Zabytkowa Wspó³czesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Z³ota Karczma

dzielnice Gdañska:

  Anio³ki Brêtowo Brze¼no Che³m Jasieñ Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia M³yniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-¦w. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Po³udnie Przymorze (Ma³e i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbk± Strzy¿a Suchanino ¦ródmie¶cie VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (M³yniec i Rozstaje) ¯abianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysi±clecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Go³êbiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana ¦wiemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo ¦wiemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyñskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmañska Kamienica Moderna Kasztanowa Kêpa Red³owska Komandorskie Wzgórze Le¶ne £anowa I Marco Polo Mistral Morskie My¶liwskie Tarasy Nad Kêp± Nawigator Or³owska Bryza Parkowe Patio Ró¿y Pomorska 57 Red³owska Kaskada Red³owski Stok Rezydencja Sokó³ Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Sk³odowska 8 Sk³odowskiej Sojowa Sokó³ka Sokó³ka Zielenisz ¦niadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Le¶ne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Do³y Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa D±browa Dzia³ki Le¶ne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Ma³y Kack Ob³u¿e Oksywie Or³owo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Red³owo ¦ródmie¶cie Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Le¶niczówka) Wzgórze ¦w. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdañsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy K±ty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Ko¶cierzyna Krynica Morska Kwidzyn Lêbork £eba £êgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdañski Pszczó³ki Puck Reda Rotmanka Rumia S³upsk Sopot Starogard Gdañski Straszyn Tczew Ustka Wejherowo W³adys³awowo ¯ukowo

      FORUM GDAÑSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAÑSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdañsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyæ na ¶wiecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶æ wypowiedzi zamieszczanych przez u¿ytkowników serwisu. Osoby zamieszczaj±ce wypowiedzi naruszaj±ce prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mog± ponie¶æ z tego tytu³u odpowiedzialno¶æ karn± lub cywiln±.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Za³ó¿ forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama